D A S E N Y
درون ریزی ابزارک های وردپرس

با سلام خدمت تمامی همراهان سایت Daseny. در این آموزش قصد داریم با شیوه درون ریزی ابزارک های وردپرس آشنا شویم.

گاهی اوقات پیش می آید برای سایت خود قالبی خریداری یا دانلود می کنید. دلیل اصلی شما برای انتخاب کردن یا نکردن یک قالب تماشای پیشنمایش قالب و زیبا بودن آن به نظر شما است. زمانی که قالب را در سایت خود نصب می کنید، اولین انتظاری که دارید این است که سایت شما شبیه پیشنمایش باشد. ولی با مشاهده صفحه اول سایت متوجه می شوید که هیچ شباهتی با چیزی که شما دیده بودید ندارد. در این شرایط ممکن است کسانی که تازه به خانواده وردپرس ملحق شده اند، فکر کنند پوسته خراب است و قالب را کلا حذف کنند و به سراغ پوسته دیگری بروند. ولی با چیزی مواجه می شوند که اصلا انتظارش را ندارند. چیزی که آنها می بینند این است که هیچ قالبی تشابهی به دمو ندارد. در این شرایط افرادی که بیشتر سابقه کار با وردپرس را دارند می دانند باید از فایل درون ریز قالب استفاده کنند. ولی با این حال نیز ممکن است سایتشان با چیزی که انتظارش را داشته اند تفاوت هایی داشته باشد. دلیل این موضوع این است که برخی از قالب ها ابزارک هایی دارند که باید آنها را نیز درون ریزی کنید. اینجور پوسته ها معمولا در بین فایل های دانلود شده، فایلی با پسوند wie. دارند. این فایل شامل ابزارک هایی است که در دمویی که شما مشاهده کرده اید به کار رفته است.

برای استفاده از این فایل و ایجاد ابزارک ها در سایت خود باید از افزونه Widget importer exporter استفاده کنید. این افزونه به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود است. آخرین نسخه منتشر شده از این افزونه 1.5.5 می باشد که با وردپرس 5.2.2 سازگاری کامل دارد. این افزونه پیش از 300,000 نصب فعال دارد و موفق شده است رتبه 4.7 را به دست آورد. شما می توانید این افزونه را از پایین این آموزش و یا از طریق وردپرس دریافت کنید. 

استفاده از افزونه درون ریزی ابزارک های وردپرس

استفاده از افزونه widget importer exporter بسیار ساده است و شما می توانید تنها با چند کلیک ساده ابزارک ها را درون ریزی کنید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه، در بخش ابزار های وردپرس گزینه به عنوان درون ریز و برون بر ابزارک ایجاد می شود.

 

درون ریزی ابزارک های وردپرس

با انتخاب این گزینه با صفحه زیر مواجه می شوید.

 

درون ریزی ابزارک های وردپرس

برای درون ریزی ابزارک ها کافیست گزینه Chose File را زده و فایل wie. را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه درون ریزی ابزارک ها کلیک کنید.

شما با استفاده از این افزونه می توانید از ابزارک های خود نیز فایل پشتیبان تهیه کنید. برای این کار گزینه برون بری ابزارک ها را انتخاب کنید. 

آموزش درون ریزی ابزارک های وردپرس نیز به پایان رسید. لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما بنویسید. همچنین اگر سوالی دارید می توانید در بخش نظرات بازگو کنید. ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهیم بود.

دانلود افزونه

مطالب اخیر

پیام بگذارید