D A S E N Y
افزونه Yoast seo premium

امروزه وردپرس یکی از بهترین و محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا یا CMS در جهان محسوب می شود. به طوری که چند میلیون وب سایت با آن طراحی شده است. شاید یکی از دلایل اصلی رشد وردپرس محبوبیت آن نزد موتور های جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و … باشد. وردپرس به گونه ای طراحی شده است که به طور خودکار ابتدایی ترین مسائل سئو در مطالب شما به کار برده می شود. برای مثال عنوان مطالب شما به صورت پیشفرض در تگ H1 قرار می گیرد که وجود این تگ از مهمترین فاکتورهای سئو محسوب می شود. همچنین اکثر قالب های موجود برای وردپرس از نظر سئو کاملا بهینه سازی شده اند.

تا اینجای کار متوجه شدیم که سایتی که به وسیله وردپرس طراحی می شود به صورت خودکار ابتدایی ترین موضوعات سئو در آن رعایت می شود. ولی با این حال ممکن است سئوی سایتتان برای شما خیلی مهم باشد و بخواهید به صورت تخصصی روی آن کار کنید. شاید اولین راهکاری که برای این کار به ذهن شما خطور کند ، استخدام افرادی به عنوان کارشناس سئو باشد. این ایده بسیار خوبی است ولی به شرط آن که درآمد شما به اندازه ای باشد که بتوانید ماهیانه چندین میلیون تومان هزینه کنید.

اگر شما برای طراحی سایت خودتان از وردپرس استفاده کرده اید یک خبر خوب دیگر نیز برایتان داریم. در وردپرس شما این امکان را دارید که یکی از بهترین متخصصین سئوی جهان را با کمترین هزینه به صورت شبانه روزی استخدام کنید. نام این استاد سئو اقزونه Yoast Seo Premium است. افزونه براساس برترین متد های سئو حال حاضر جهان طراحی شده است و به شما کمک میکند که نکات سنجش گوگل را در مطالب خودتان به صورت کامل پیاده سازی کنید. با استفاده ا این پلاگین قدرتمند شما میتونید در کمترین زمان سایت خود با کلمات کلیدی متعدد در صفحه اول گوگل مشاهده کنید.

افزونه Yoast seo premium

برخی از امکانات افزونه Yoast seo premium

همانطور که اشاره کردیم افزونه یواست به شما کمک خواهد کرد که سایت خود را برای گوگل جذاب کنید. اکنون به برخی از امکانات این پلاگین قدرتمند می پردازیم.

افزونه Yoast seo premium

ایجاد sitemap

یکی از توصیه های گوگل به تمامی توسعه دهندگان و طراحان وب ساخت نقشه سایت است. با استفاده از sitemap موتورهای جستجو سریعتر به مطالب سایت شما دست پیدا می کنند و در نتیجه احتمال نمایش آن مطالب در نتایج حستجو بیشتر است. افزونه yoast seo به صورت خودکار برای وبسایت شما sitemap ساخته و مطالب را به صورت دسته بندی شده درون آن قرار می دهد. همچنین در یک بازه زمانی مشخص سایت را بررسی کرده و در صورت وجود مطلب جدید، آن را اضافه خواهد کرد.

افزونه Yoast seo premium

استفاده از چند کلمه کلیدی

در نسخه رایگان این افزونه شما تنها این امکان را دارید که برای هر مطلب از یک کلمه کلیدی استفاده کنید. ولی در نسخه پریمیوم شما می توانبد برای هر مقاله چند عبارت کلیدی کرده و متن خود را برای تمامی آن عبارت بهینه کنید.

افزونه Yoast seo premium

علاوه بر موارد ذکر شده افزونه Yoast seo premium امکانات بیشتری نیز برای بهبود رتبه سایت شما دارد.

بررسی محتوای مطالب سایت

ایجاد و مدیریت فایل های robost.txt و htaccess.

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی

معرفی سایت به گوگل وبمستر

مدیریت فید RSS سایت

افزونه Yoast seo premium

با نصب افزونه یواست دیگر خیالتان از بابت سئوی سایتتان راحت است. زیرا یک متخصص به صورت دائمی در حال بررسی محتوای آن است و در صورت بروز مشکل به شما هشدار می دهد.

تیم Daseny نسخه آخر افزونه Yoast seo premium را برای شما عزیزان آماده کرده است که بتوانید به راحتی آن را دانلود کرده و رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید.

این افزونه برروی وردپرس هایی تا نسخه 5.2.2 به خوبی کار داده و مشکلی ندارد.

توجه: تیم یواست اعلام کرده است که با انتشار وردپرس 5.3 دیگر از نسخه های قدیمی تر از 5.2 آن پشتیبانی نخواهد کرد. (منبع خبر) اگر شما از نسخه های قدیمی وردپرس استفاده می کنید، بهتر است هرچه سریعتر وردپرس خود را بروزرسانی کنید.

پشتیبانی دائمی

با دریافت این قالب از ما ، شما این امکان را دارید که هر زمان در استفاده از قالب به مشکلی برخود کردید ، به کارشناسان پشتیبان تیکت ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

مطالب اخیر

پیام بگذارید