D A S E N Y
قالب خبری وردپرس Alizee

امروزه سایت های خبری بسیار زیادی در سطح اینترنت فعالیت دارند و تعداد این دسته از وب سایت ها نیز روز به روز افزایش می یابد. شاید یکی از دلایل رشد بی رویه این وب سایت ها توجه بسیار زیاد مردم به اخبار آنلاین باشد. سایت های خبری می بایست ظاهری متناسب با زمینه فعالیتشان داشته باشد. همچنین در دستگاه های مختلف نیز به درستی نمایش داده شوند، زیرا در عصر تکنولوژی مردم با دستگاه های مختلف پا به دنیا اینترنت می گذارند و سایتی که می خواهد پایدار بماند باید خود را با صفحه نمایش کاربران سازگار کند.

اگر شما نیز قصد راه اندازی یک سایت خبری را دارید و می خواهید از وردپرس استفاده کنید، بهتر است از قالبی استفاده کنید که علاوه بر تضمین زیبایی وب سایت شما، در دستگاه های مختلف نیز به درستی تغییر حالت دهد.

قالب Alizee یک قالب زیبا، قدرتمند و در عین حال رایگان می باشد که می توانید در انواع سایت های خبری و یا وبلاگی از آن استفاده کنید.

قالب خبری وردپرس Alizee یک قالب انعطاف پذیر و ریسپانسیو می باشد که شما می توانید قسمت های مختلف این قالب را براساس نیاز و سلیقه خود شخصی سازی کنید.

ویژگی های قالب خبری وردپرس Alizee

قالب Alizee امکانات بسیار زیادی دارد که برای یک قالب رایگان واقعا بی نظیر است.

نصب آسان دمو

پوسته Alizee یک قالب رایگان می باشد که در مخزن وردپرس موجود هست. شما می توانید پس از نصب و فعالسازی قالب با استفاده از افزونه One Click Demo Import دموی آن را به راحتی دریافت کنید. تنها به این نکته توجه کنید این دمو انگلیسی می باشد و اگر می خواهید دمو فارسی داشته باشید می توانید از پایین همین مطلب آن را دریافت کنید.

طراحی واکنش گرا

همانطور که گفته شد قالب خبری وردپرس Alizee کاملا ریسپانسیو بوده و با تمامی صفحه نمایش ها با هر اندازه‌‎‌ای به خوبی سازگار است.

رنگ بندی سفارشی

شما با استفاده از Alizee این امکان را دارید که رنگ بندی کامل پوسته را تغییر داده و طبق سلیقه خودتان آن را تنظیم کنید.

امکانات دیگر قالب Alizee

امکان نمایش آدرس شبکه های مجازی

نمایش مطالب در صفحه اصلی با چهار طرح مختلف و زیبا

دارا بودن از دو حالت برای نمایش سربرگ

تنظیم نمایش یا عدم نمایش تصویر شاخص در مطلب

دارای اسلایدر تمام صفحه

و بسیاری از امکانات دیگر…

دلیل دانلود از Daseny

پشتیبانی دائمی

با دریافت این قالب از ما ، شما این امکان را دارید که هر زمان در استفاده از قالب به مشکلی برخود کردید ، به کارشناسان پشتیبان تیکت ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

بسته نصبی آسان

با دریافت قالب چندمنظوره Enfold از سایت Daseny بسته نصبی آسان این قالب در اختیار شما قرار گرفته و می توانید با چند کلید ساده قالب را با تمام افزونه های مورد نیاز در سایت خود نصب کنید.

دانلود قالب

پیشنمایش قالب

دانلود فایل اصلی قالب

دانلود بسته نصبی آسان

دانلود درون ریز محتوا

دانلود درون ریز ابزارک ها

مطالب اخیر

پیام بگذارید