D A S E N Y

قالب فروشگاهی Estore

با سلام. شاید شمایی که الان در حال مطالعه این مطلب هستید قصد داشته باشید یک فروشگاه اینترنتی برای خودتان ایجاد کنید. مسلما علاقه ای به صرف هزینه های بسیار در ابتدا کار نخواهید داشت، از طرفی داشتن یک سایت زیبا برای جذب مشتری امری الزامی است. به طور معمول قالب های رایگان تا حدودی دست شما را باز نخواهند گذاشت و یافتن قالبی که بتواند در عین رایگان بودن زیبایی ظاهر سایت شما را تضمین کند کمی مشکل است.

ما موفق شدیم که قالبی برای سایت های فروشگاهی بیابیم که هم رایگان باشد و هم جلوه زیبایی به سایت شما بدهد.

قالب فروشگاهی Estore تنظیمات پیچیده ای ندارد و هرکس می تواند به راحتی چیدمان پوسته را بر طبق سلیقه خودتان تغییر دهید.

برخی از ویژگی های قالب فروشگاهی Estore

همانطور که گفته شد پوسته فروشگاهی Estore با وجود رایگان بودن ویژگی های خوبی دارد که هم اکنون برخی از آنها را بررسی می کنیم.

سرعت بالا

حتما از اهمیت سرعت لود سایت آگاهی دارید. زمان لازم برای لود سایت از خصوصیت های مهم و اصلی آن سایت محسوب می شود. هرچقدر مدت زمان لازم برای باز شدن سایت کمتر باشد کاربران بیشتر جذب شده و همچنین محبوبیت سایت نزد موتورهای جستجو مانند گوگل نیز افزایش می یابد. در سایت های وردپرس یکی از عواملی که برا این مسئله تاثیر فراوان دارد انتخاب قالب مناسب است. قالب Estore نسبت به قالب های رایگان شبیه به خود سرعت نسبتا بالایی دارد و این موضوع یکی از ویژگی های منحصر به فرد این قالب محسوب می شود.

ریسپانسیو و واکنش گرا

Estore با تمامی صفحه نمایش ها سازگار بوده و با کوچک یا بزرگ شدن اندازه صفحه نمایش کاربر اجزای صفحه به خوبی جا به جا شده و بهم ریختگی رخ نخواهد داد.

چرا از Daseny دانلود کنید

اکنون میخواهیم بررسی کنیم که چرا باید از این سایت قالب را دانلود کنید.

پشتیبانی دائمی

با دریافت این قالب از ما ، شما این امکان را دارید که هر زمان در استفاده از قالب به مشکلی برخود کردید ، به کارشناسان پشتیبان تیکت ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

بسته نصبی آسان

با دریافت قالب Estore از سایت Daseny بسته نصبی آسان این قالب در اختیار شما قرار گرفته و می توانید با چند کلید ساده قالب را با تمام افزونه های مورد نیاز در سایت خود نصب کنید.

دریافت قالب راست چین

تیم Daseny تمامی قالب ها و افزونه ها را راست چین می کند و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که بتوانید نهایتا بهره را از آن ببرید.

دانلود قالب فروشگاهی Estore

پیشنمایش قالب

دانلود فایل اصلی قالب

دانلود بسته نصبی آسان

دانلود درون ریز محتوا

دانلود درون ریز ابزارک ها

مطالب اخیر

پیام بگذارید