D A S E N Y
قالب چند منظوره Saasland

با سلام خدمت همه عزیزان علاقه مند به وردپرس. این بار قصد معرفی قالب چند منظوره Saasland را داریم.

وردپرس یکی از محبوبترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان می باشد که در حال حاضر بیش از سه میلیون وبسایت از آن استفاده می کنند. شما با استفاده از وردپرس می توانید انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، وبلاگی و… را طراحی کنید. هر وب سایتی که با وردپرس ساخته می شود نیازمند یک قالب است. شما می توانید برای هر نوع سایت یک پوسته جداگانه تهیه کنید و یا با استفاده از یک قالب چند منظوره انواع سایت ها را طراحی کنید.

Saasland نام یک قالب چند منظوره وردپرسی می باشد که به تازگی منتشر شده است. اگر نتوانیم لقب زیباترین قالب را به آن نسبت دهیم. قطعا یکی از پنچ پوسته زیبا محسوب می شود.

قالب چند منظوره Saasland بیش از بیست طرح مختلف دارد که همگی با افزونه قدرتمند المنتور طراحی شده اند.

شما با استفاده از این پوسته بیش از 200 بخش جذاب و فوق العاده دارید که می توانید در صفحات خودتان به کار ببرید.

ویژگی های قالب چند منظوره Saasland

ساسلند علاوه بر زیبایی خارق العاده اش امکانات بسیاری هم دارد که اکنون برخی از آنها را بررسی می کنیم.

سازگاری با WPML

اگر می خواهید که یک سایت چند زبانه داشته باشید، باید قالبی انتخاب کنید که از این قابلیت پشتیبانی کند و مشکلی نداشته باشد. قالب ساسلند از این موضوع به خوبی پشتیبانی می کند.

سازگاری با Elementor

المنتور قدرتمندترین افزونه صفحه ساز وردپرس می باشد که با آن می توانید زیباترین و حرفه ای ترین صفحات وب را طراحی کنید که شاید کدنویسی آن ها چند روز زمان ببرد. همانطور که اشاره شد این پوسته سازگاری کامل با المنتور دارد.

اجسام متحرک در پابرگ

یکی از امکانات بسیار جالب این قالب این است که شما بدون نیاز به هیچ افزونه و در تنظیمات خود پوسته تسلط کامل داشته باشید. همچنین می توانید تصاویری را انتخاب کنید که در پابرگ صفحات متحرک باشند. این موضوع می تواند به زیبایی صفحات کمک به سزایی کند.

ریسپانسیو بودن

حتما برای شما مهم است که سایتتان در صفحه نمایش های مختلف به خوبی نمایش داده شود. قالب چند منظوره Saasland با خوبی در دستگاه گوناگون نشان داده شده و دیگر هیچ نگرانی بابت این مسئله نخواهید داشت.

دلیل دانلود از Daseny

پشتیبانی دائمی

با دریافت این قالب از ما ، شما این امکان را دارید که هر زمان در استفاده از قالب به مشکلی برخود کردید ، به کارشناسان پشتیبان تیکت ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

بسته نصبی آسان

با دریافت قالب چندمنظوره Enfold از سایت Daseny بسته نصبی آسان این قالب در اختیار شما قرار گرفته و می توانید با چند کلید ساده قالب را با تمام افزونه های مورد نیاز در سایت خود نصب کنید.

دانلود قالب

پیشنمایش قالب

دانلود فایل اصلی قالب

دانلود بسته نصبی آسان

دانلود درون ریز محتوا

دانلود درون ریز ابزارک ها

مطالب اخیر

پیام بگذارید