D A S E N Y
قالب چند منظوره Enfold

قالب چند منظوره Enfold

قالب چند منظوره Enfold یکی از بهترین قالب هایی است که در حال حاضر برای وردپرس موجود است. این قالب به دلیل زیبایی ، تمیزی ، ریسپانسیو و کاربر پسند بودن ، توانسته است محبوبیت زیادی در بین کاربران وردپرس در سراسر جهان به دست آورد. به طوری که در سایت Themeforest این قالب در جمع پوسته های محبوب قرار داشته و براساس نظر کاربران موفق شده است رتبه 4.82 را کسب کند. انفولد برای هر نوع سایتی می تواند به خوبی عمل کرده و زیبایی بسیاری را برای آن به ارمغان آورد. قالب انفولد با افزونه wpml سازگاری کامل داشته و برای عزیزانی که قصد داشتن یک سایت چندزبانه را دارند ، می تواند انتخاب مناسبی باشد. اگر شما جزء کسانی هستید که دوست دارند به همه جای سایت خود دسترسی داشته و آن کاملا شخصی سازی کنند ، این قالب می تواند برای شما جالب باشد. شما با استفاده از قالب چند منظوره Enfold می تواند هر نوع سایتی را اعم از فروشگاهی ، خبری ، شخصی ، شرکتی یا هر نوع دیگری را بدون هیچ مشکلی طراحی کنید. قالب انفولد یک پنل تنظیماتی قدرتمند و در عین حال ساده دارد که هر فردی می تواند به راحتی تنظیمات آن را انجام دهد. با استفاده از این پوسته به هیچ گونه صفحه سازی نیاز نخواهید داشت. زیرا انفولد یک صفحه ساز قدرتمند اختصاصی را دارد که می تواند در زیباتر شدن صفحات سایتتان کمک به سزایی به شما کند.

ویژگی های قالب Enfold

قالب چندمنظوره Enfold ویژگی های بسیار زیادی دارد که در ادامه با برخی از آنها آشنا می شویم.

سرعت بسیار بالا

یکی از فاکتور های مهم برای انتخاب انفولد سرعت بالای آن است. حتما می دانید که سرعت لود شدن سایت علاوه بر اینکه می تواند برروی جذب شدن کاربران مناسب باشد ، یکی از عوامل مؤثر و ضروری در بحث سئو می باشد و موتور های جستجو اهمیت بسیاری برای سرعت سایت قائل هستند. با انتخاب قالب انفولد خیالتان از بابت سرعت لود سایت راحت است.

ریسپانسیو و واکنش گرا

همانطور که اشاره شد ، قالب انفولد ریسپانسیو بوده و در تمامی سیستم ها به خوبی نمایش داده می شود و با کامپیوتر ، تبلت و موبایل سازگاری کامل دارد. با طوریکه بخش هایی مانند منوها براساس اندازه صفحه نمایش کاربر تنظیم شده و نمایش داده می شوند.

پشتیبانی دائمی

با دریافت این قالب از ما ، شما این امکان را دارید که هر زمان در استفاده از قالب به مشکلی برخود کردید ، به کارشناسان پشتیبان تیکت ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید.

بسته نصبی آسان

با دریافت قالب چندمنظوره Enfold از سایت Daseny بسته نصبی آسان این قالب در اختیار شما قرار گرفته و می توانید با چند کلید ساده قالب را با تمام افزونه های مورد نیاز در سایت خود نصب کنید.

دانلود قالب Enfold

پیشنمایش قالب

دانلود فایل اصلی قالب

دانلود بسته نصبی آسان

دانلود درون ریز محتوا

دانلود درون ریز ابزارک ها

مطالب اخیر

پیام بگذارید